Letecké zážitky

Touha létat provází člověka od nemapěti. Přestože létání dnes považujeme za samozřejmost, cesta letadlem například na dovolenou stále patří mezi vzrušující zážitky. Představte si pak ten adrenalin, když nesedíte mezi pasažery dopravního letadla, ale přímo v kabině pilota Cesny! Ať už dáváte přednost vyhlídkovým, nebo akrobatickým letům, chcete se oddat vzdušním proudům ve větroni, nebo dokonce v horkovzdušném balóně, nezapomenutelné letecké zážitky jsou tu pro vás a vaše blízké.

Vyhlídkové lety se konají prakticky po celém území České republiky. Do letadla se kromě pilota vejdou ještě další tři osoby, můžete proto sebou vzít i své kamarády, nebo rodinné příslušníky. Z kabiny můžete obdivovat krásy Jižní Moravy, historických památek Středích Čech, nebo například noční Prahu. Kromě populárního letadla Cesna, můžete vyzkoušet i i nádherný dvouplošník Bucker, nebo vrtulník R22.

Pokud hledáte ve vzduchu klid a chcete se kochat krásou pod vámi, aniž by vás u toho rušil zvuk motoru, proč nezkusit let horkovzdušným balónem? Výlety se konají v atraktivních lokalitách, jakými jsou například Karlštejn, Konopiště, nebo hrad Buchlov ve Zlínském kraji. Let balonem je dobrodružství a meditace v jednom. S hlavou v oblacích budete chodit ještě dlouhou po přistání.

Pro ty, kterým dělají výšky potíže a chtěli by při tom vyzkoušet, jak se cítí opravdový pilot jsou určeny letecké trenažéry. Každý se tak může stát pilotem boeingu 737 a vybrat si z několika atraktivních scénářů. Letecké zážitky můžete vyzkoušet na vlastní kůži, nebo jimi obdarovat vašeho známého, nebo rodinného příslušníka. Poukázky na zážitky dostanete v pěkném reprezentativním balení se všemi náležitostmi a potřebnými informacemi. Obdarovaný bude dlouho vzpomínat nejen na svá letecká dobrodružství, ale i na vás.